Odkrywamy SUPERMOCE

Nie mam wątpliwości, że mój młodszy syn podobnie jak Elena ma supermoc SNUCIA OPOWIEŚCI.

Chwilami bywa to męczące, ale nie da się ukryć, że jego talent zachwyca, zwłaszcza „ jeśli tematem opowieści jest niewiarygodna przygoda, wszyscy przeżywają ją tak, jakby sami byli jej bohaterami.”

Aż się boję pomyśleć co by to było, gdyby Piotrek spotkał się z Claudią i zrobiliby pojedynek na ZWINNOŚĆ, która jest ich supermocą.

Pewnie zdobyliby wszystkie drzewa w parku, a ich kangurze skoki i gepardzi bieg zadziwiłyby większość z nas😳.

Muszę się przyznać, że pozazdrościłam Laurze jej supermocy, którą jest ADAPTACJA.

Wyobraźcie sobie, że: „ Laura jest niczym manat, który potrafi żyć w wodzie słodkiej i słonej. Ma zdolność dostosowywania się do każdego miejsca i każdej sytuacji.”

W „Wielkiej Księdze Supermocy” autorka Susanna Isern przedstawia niezwykłych bohaterów, którzy pomogą wam odkryć wasze talenty, a cudowne ilustracje wykonane przez Rocio Banillę zachęcą do korzystania z supermocy.

Powiem szczerze, że to jest kolejna książka, którą „zjadamy” po swojemu.

Generalnie ja zachwycam się pobudzającymi wyobraźnię opisami, starszy syn czyta nazwy Supermocy i mówi od siebie czym one są, a młodszy pokazuje obrazki i snuje własną opowieść o tym: kim na nich jest i co się wydarzyło tym razem.

Jestem pewna, że każda rodzina aż kipi od SUPERMOCY i bez problemu znajdzie własne patenty na skorzystanie z tej książki.

Życzę wam dzisiaj swobodnego i przyjemnego używania waszych SUPERMOCY 👩🏻‍🎤🧑🏽‍🍳🧑🏼‍🏫👨🏻‍🎨👩🏼‍🔬👨🏻‍🎤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *