Chcemy dialogu w naszym związku- warsztaty dla par

“Chcemy dialogu w naszym związku”  to spotkania warsztatowe dla par, które szukają wsparcia w budowaniu porozumienia w swoim związku w intencji porozumienia bez przemocy. Każde spotkanie to inny temat: I temat: Kocha, lubi, szanuje, potrzebuje. Porozmawiamy o podstawowych rozróżnieniach porozumienia bez przemocy Przyjrzymy się jakie potrzeby staramy się zaspokoić w naszych związkach Wejdziemy w trening… Więcej »

Grupa praktykująca NVC i RB

Grupa Praktykująca NVC (ang. Nonviolent Communication) i RB (Rodzicielstwo Bliskości) Co to: To inicjatywa, która powstawała na prośbę mam, które zapragnęły regularnie spotykać się w gronie rodziców, którzy na co dzień starają się budować relację z dzieckiem w szacunku i empatii. Warsztaty są przestrzenią, do bycie z innymi. Podczas spotkania jest czas na dzielenie się… Więcej »

„Good enough Mums” warsztat dla mam

“Good enough Mums” to warsztat, skierowany do mam zmagających się z perfekcjonizmem w swoim rodzicielstwie, które chciałyby zadbać o poczucie wystarczalności w tym obszarze.   Różni się on od „Good enough” tym, że skoncentrowany jest na poczuciu wystarczalności w macierzyństwie i nawiązuje do badań Brene Brown w aspekcie „rodzicielstwa całym sercem”.   Zapraszam wszystkie mamy:… Więcej »

Good enough – warsztaty dla kobiet

Good enough to warsztaty, które zaprojektowałam  zainspirowana metodologią Brene Brown, z myślą o kobietach, które chciałyby się poczuć wystarczająco dobre takie jakie są. Gdy je tworzyłam myślałam o sobie i o innych dziewczynach, które mają pokusę sprostania oczekiwaniom innych, bardziej niż swoim własnym. Warsztaty przeznaczone są dla tych pań, które chciałby zająć się swoim dążeniem… Więcej »