Adaptacja do Przedszkola- warsztaty dla rodziców

Adaptacja do przedszkola Warsztat o adaptacji do przedszkola powstał z myślą o rodzicach, którzy chcą przygotować oraz wspierać siebie i swoje dziecko na nowym etapie, jakim jest rozpoczęcie edukacji przedszkolnej.   Podczas warsztatu poruszymy następujące tematy: czym jest adaptacja i dlaczego jest potrzebna  jak ocenić, czy to rzeczywiście dobry moment dla rodzica i dziecka na… Więcej »

Dwoje i więcej – warsztat o rodzeństwie

Warsztat dla rodziców, którzy chcą świadomie wspierać relację między swoimi dziećmi oraz dla tych, którzy sami poszukują wsparcia, jako rodzice. Zapraszamy także rodziców oczekujących na kolejne dziecko. W trakcie spotkania będziemy rozmawiać, wymieniać doświadczenia i szukać rozwiązań. Tematy, które poruszymy: Co wspiera relację a co oddala dzieci od siebie? Sposoby na przepracowanie kryzysu narodzin rodzeństwa… Więcej »

Grupa praktykująca NVC i RB

Grupa Praktykująca NVC (ang. Nonviolent Communication) i RB (Rodzicielstwo Bliskości) Co to: To inicjatywa, która powstawała na prośbę mam, które zapragnęły regularnie spotykać się w gronie rodziców, którzy na co dzień starają się budować relację z dzieckiem w szacunku i empatii. Warsztaty są przestrzenią, do bycie z innymi. Podczas spotkania jest czas na dzielenie się… Więcej »

„Good enough Mums” warsztat dla mam

“Good enough Mums” to warsztat, skierowany do mam zmagających się z perfekcjonizmem w swoim rodzicielstwie, które chciałyby zadbać o poczucie wystarczalności w tym obszarze.   Różni się on od „Good enough” tym, że skoncentrowany jest na poczuciu wystarczalności w macierzyństwie i nawiązuje do badań Brene Brown w aspekcie „rodzicielstwa całym sercem”.   Zapraszam wszystkie mamy:… Więcej »

Good enough – warsztat dla kobiet

Good enough to warsztat, który zaprojektowałam  zainspirowana metodologią Brene Brown, z myślą o kobietach, które chciałyby się poczuć wystarczająco dobre takie jakie są. Gdy go tworzyłam myślałam o sobie i o innych dziewczynach, które mają pokusę sprostania oczekiwaniom innych, bardziej niż swoim własnym. Warsztat przeznaczony jest dla tych pań, które chciałby zająć się swoim dążeniem… Więcej »