Adaptacja do Przedszkola- warsztaty dla rodziców

Adaptacja do przedszkola Warsztat o adaptacji do przedszkola powstał z myślą o rodzicach, którzy chcą przygotować oraz wspierać siebie i swoje dziecko na nowym etapie, jakim jest rozpoczęcie edukacji przedszkolnej.   Podczas warsztatu poruszymy następujące tematy: czym jest adaptacja i dlaczego jest potrzebna  jak ocenić, czy to rzeczywiście dobry moment dla rodzica i dziecka na… Więcej »

Wysoko wrażliwe dzieci- warsztaty z Gosią Stańczyk

Kim są wrażliwe dzieci? 15-20 procent dzieci, to dzieci obdarzone wysoką wrażliwością, dzieci które dostrzegają, przetwarzają i czują więcej niż inne, co często jest dla nich przyczyną silnego dyskomfortu. Wysoko wrażliwe dzieci, by dobrze funkcjonować potrzebują wsparcia, uważnego towarzyszenia, stwarzania im optymalnych warunków, akceptacji ich wolniejszego tempa adaptowania się do nowych sytuacji, wsparcia w radzeniu… Więcej »

Grupa praktykująca NVC i RB

Grupa Praktykująca NVC (ang. Nonviolent Communication) i RB (Rodzicielstwo Bliskości) Co to: To inicjatywa, która powstawała na prośbę mam, które zapragnęły regularnie spotykać się w gronie rodziców, którzy na co dzień starają się budować relację z dzieckiem w szacunku i empatii. Warsztaty są przestrzenią, do bycie z innymi. Podczas spotkania jest czas na dzielenie się… Więcej »

„Good enough Mums” warsztat dla mam

“Good enough Mums” to warsztat, skierowany do mam zmagających się z perfekcjonizmem w swoim rodzicielstwie, które chciałyby zadbać o poczucie wystarczalności w tym obszarze.   Różni się on od „Good enough” tym, że skoncentrowany jest na poczuciu wystarczalności w macierzyństwie i nawiązuje do badań Brene Brown w aspekcie „rodzicielstwa całym sercem”.   Zapraszam wszystkie mamy:… Więcej »

Good enough – warsztat dla kobiet

Good enough to warsztat, który zaprojektowałam  zainspirowana metodologią Brene Brown, z myślą o kobietach, które chciałyby się poczuć wystarczająco dobre takie jakie są. Gdy go tworzyłam myślałam o sobie i o innych dziewczynach, które mają pokusę sprostania oczekiwaniom innych, bardziej niż swoim własnym. Warsztat przeznaczony jest dla tych pań, które chciałby zająć się swoim dążeniem… Więcej »