Chcemy dialogu w naszym związku- warsztaty dla par

“Chcemy dialogu w naszym związku”  to spotkania warsztatowe dla par, które szukają wsparcia w budowaniu porozumienia w swoim związku w intencji porozumienia bez przemocy. Każde spotkanie to inny temat: I temat: Kocha, lubi, szanuje, potrzebuje. Porozmawiamy o podstawowych rozróżnieniach porozumienia bez przemocy Przyjrzymy się jakie potrzeby staramy się zaspokoić w naszych związkach Wejdziemy w trening… Więcej »

Wysoko wrażliwe dzieci- warsztaty z Gosią Stańczyk

Kim są wrażliwe dzieci? 15-20 procent dzieci, to dzieci obdarzone wysoką wrażliwością, dzieci które dostrzegają, przetwarzają i czują więcej niż inne, co często jest dla nich przyczyną silnego dyskomfortu. Wysoko wrażliwe dzieci, by dobrze funkcjonować potrzebują wsparcia, uważnego towarzyszenia, stwarzania im optymalnych warunków, akceptacji ich wolniejszego tempa adaptowania się do nowych sytuacji, wsparcia w radzeniu… Więcej »

Grupa praktykująca NVC i RB

Grupa Praktykująca NVC (ang. Nonviolent Communication) i RB (Rodzicielstwo Bliskości) Co to: To inicjatywa, która powstawała na prośbę mam, które zapragnęły regularnie spotykać się w gronie rodziców, którzy na co dzień starają się budować relację z dzieckiem w szacunku i empatii. Warsztaty są przestrzenią, do bycie z innymi. Podczas spotkania jest czas na dzielenie się… Więcej »

„Good enough Mums” warsztat dla mam

“Good enough Mums” to warsztat, skierowany do mam zmagających się z perfekcjonizmem w swoim rodzicielstwie, które chciałyby zadbać o poczucie wystarczalności w tym obszarze.   Różni się on od „Good enough” tym, że skoncentrowany jest na poczuciu wystarczalności w macierzyństwie i nawiązuje do badań Brene Brown w aspekcie „rodzicielstwa całym sercem”.   Zapraszam wszystkie mamy:… Więcej »

Good enough – warsztaty dla kobiet

Good enough to warsztaty, które zaprojektowałam  zainspirowana metodologią Brene Brown, z myślą o kobietach, które chciałyby się poczuć wystarczająco dobre takie jakie są. Gdy je tworzyłam myślałam o sobie i o innych dziewczynach, które mają pokusę sprostania oczekiwaniom innych, bardziej niż swoim własnym. Warsztaty przeznaczone są dla tych pań, które chciałby zająć się swoim dążeniem… Więcej »