Points of You®

Points of You® to izraelska firma, która tworzy kreatywne narzędzia do szkoleń i rozwoju. U podstaw narzędzi i warsztatów Points Of You leży filozofia poszukiwania nowej perspektywy. To pozwala znaleźć miejsce, w którym jesteśmy otwarci na dialog z samym sobą i z innymi. Możemy obserwować rzeczy pod innymi, nowym katem, formułować wnioski i szukać możliwości… Więcej »

Faces.

Faces to nowe narzędzie Points of You®. O ludziach i ich perspektywach… o tym jak patrzymy na innych oraz jak inni nas widzą. Praca z Faces pomaga nam odkryć najważniejsze osoby w naszym życiu: rodzinę, przyjaciół, partnerów życiowych, współpracowników – kogoś kto nas zainspirował lub tych którzy nas w jakiś sposób urazili, czy skrzywdzili. Faces… Więcej »

The Coaching Game

Podczas naszych spotkań i warsztatów wykorzystywane są narzędzia firmy Points Of You: The Coaching Game. Grając w grę, uwolnisz się od schematów, od swojego punktu widzenia, typowych rozwiązań i spotkasz siebie w innym miejscu, będziesz miał możliwość zmiany, rozwoju. To estetyczna, przyjemna dla oczu gra podejmuje 65 tematów, z którymi często mamy do czynienia. Są… Więcej »

Punctum

Podczas naszych spotkań i warsztatów wykorzystywane są narzędzia firmy Points Of You: Punctum. Nazwa pochodzi od słowa “punkt”. To moment odkrycia, chwila, gdy zauważamy, czujemy przebudzenie, moment głębokiego zrozumienia. Gra Punctum jest jednocześnie zaproszeniem do otwarcia drzwi w głąb siebie i szansą, by zmienić perspektywę, zrobić krok naprzód i doświadczyć czegoś nowego. W grze skupiamy… Więcej »